خانه / روابط زناشویی / تـأثیر مسافت طولانی بر روابط زناشویی

تـأثیر مسافت طولانی بر روابط زناشویی

تـأثیر مسافت طولانی بر روابط زناشویی

قانون یک زن و شوهر در مسافتهای طولانی 
تعجب آور است که دور بودن افراد مورد علاقه، قلب را شیفته تر می کند و با توجه به دست آوردهای علمی ثابت شده است که این حقیقت دارد، اما دلایلی برای باور ما وجود ندارد. با توجه به مطالعات انجام شده تمام زمانی را که زوج ها دور ازهم سپری می کنند ازطریق ایمیل نوشتاری، مکالمه ویدیویی است که به آن ها کمک می کند تا ارتباط قویتری با یکدیگر داشته باشند. همچنین زوج هایی که از نظر جغرافیایی در مسافت طولانی از یکدیگر زندگی می کنند، نسبت به زوجهایی که با هم زندگی می کنند از نظر تاثیرات ارتباطی و روابط نامشروع، در حساسیت بیشتری قرار دارند.

“crystal jiang” در مجله ارتباطات در این باره توضیح داده است. افرادی که در فواصل طولانی از یکدیگر زندگی می کنند نسبت به افرادی که نزدیک به یکدیگر هستند از رابطه قوی تر و محکم تری برخوردار می باشند. ما در این پست مطالبی را قرار داده ایم که به شما کمک می کند، با مطالعه آن ها بتوانید در مواقعی که از همسر خود برای یک مدت طولانی دور هستید، روابطه عاشقانه خود را محکم و قوی نگاه دارید.

خوب: در ارتباط باشید

یادداشتهای عاشقانه : زمانی که احساس می کنید رابطه بین شما و همسرتان سرد شده و یا رو به سردی می رود، نوشتن یک نامه با استفاده از کلمات زیبا و عاشقانه می تواند به گرم شدن رابطه شما با  همسرتان کمک کند. اگر در ماموریت کاری هستید و سرتان بسیار شلوغ است حتما لازم نیست زمان زیادی بگذارید و نامه بنویسید بلکه می توانید جملات عاشقانه خود را که بر گرفته از احساسات قلبی و درونی شما است را به صورت کوتاه از طریق یک پیامک و یا ایمیل برای همسرتان ارسال نمائید.

بهتر: صحبت صادقانه

در زندگی روزانه هر شخص، روابط کلامی بسیار آسان است و باید زمان زیادی را برای این روابط اختصاص داد زیرا که از ضروریات زندگی هر شخص می باشد. روابط روزانه ای که بین زن و شوهرها وجود دارد را می توان مانند برنامه ریزی برای یک شام در نظر گرفت، که جدا از روابط متمرکز بر روابط زناشویی است. باید تلاش کرد برای بدست آوردن سطوح بالاتری از روابط با همسرتان غم و شادی را شریک شوید. برای یکدیگر درهنگام پیاده روی داستان های دوران بچگی تان را تعریف کنید و با زبان قلبتان با همسرتان صحبت کنید.

بهترین: ارتباطی برای موفقیت
با گوش دادن عمیق به صحبت های همسر خود می توانید به صورت احساسی و عقلانی راه های ارتباط با همسرتان را فراهم سازید. با کمی دانستن در مورد چگونگی نزدیکی روابط، شما می توانید بزودی ارتباطی گرم و عاشقانه داشته باشید.

نکته ای کلیدی : که در روابط باقی می ماند داشتن وجه مثبت درمورد همسرتان است. مانند اینکه به او در مورد نیازهایتان و نگرانی هایتان بگویید و با کمک یکدیگر نیازهایتان را برطرف سازید.

 موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان

 نویسنده : آرزو رضوانی

 تاریخ انتشار :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.
مطلب پیشنهادی

مراحل تحریک جنسی

مراحل تحریک جنسی در مردان و زنان مرحله اول: پیدایش میل و اشتهای جنسی مرحله …