خانه / روابط زناشویی / مسائل جنسی و زناشویی / ارتباط جنسی ایده آل / آیا رابطه جنسی یک رفتار دو جانبه است؟

آیا رابطه جنسی یک رفتار دو جانبه است؟

آیا رابطه جنسی یک رفتار دو جانبه است؟

باید اذعان داشت که زن و مرد در صورتی که به بینش کامل ازدواج دست یابند، می توانند از رابطه جنسی بهره را بگیرند، در صورتی که هیچ کدام از زوج احساس برتری بر دیگری نداشته باشند و فقط در فکر ارضای هوس های خویش نباشند، چراکه هر دو نفر باید سعی و کوشش نمایند تا بتوانند حداکثر لذت را برای یکدیگر مهیا کنند. در این حالت است که می توان گفت (رابطه جنسی) از یک رابطه جسمانی پا فراتر نهاده و بصورت یک (رابطه عاطفی) در آمده است.

باید به این موضوع توجه داشت که کسب لذت یکطرفه و خودخواهانه در رابطه جنسی، بدون در نظر گرفتن هدف اصلی آن، عملا کاری کوکانه و حقیر است. بنابراین برای اینکه این لذت دو طرفه باشد، باید طرفین در فکر جلب رضایت دیگری نیز باشند و خواسته های طرف مقابل را هم در نظر بگیرند.

زن و مرد آگاه و هوشمند، در رابطه جنسی، رعایت یکدیگر را به شکل مطلوب می نمایند.

شما دوستان عزیز می توانید جهت خرید کاندومخرید ژل و خرید اسپری به فروشگاه لوازم زناشویی مجاز بادکنک ها به آدرس www.badkonakha.com مراجعه نمائید، لازم به ذکر بوده تمامی محصولات موجود در فروشگاه مجاز بوده و دارای کد مجوز می باشند، که در قسمت توضیحات هر محصول در سایت ثبت شده و قابل مشاهده هستند، همچنین فروش این محصولات نیاز به نسخه پزشک نداشته و فروش آن کاملا مجاز بوده و به صورت OTC در دسترس همگان می باشد.

 موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان

 نویسنده : مدیر سایت

 تاریخ انتشار :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.
مطلب پیشنهادی

مراحل تحریک جنسی

مراحل تحریک جنسی در مردان و زنان مرحله اول: پیدایش میل و اشتهای جنسی مرحله …