انحرافات جنسی

انحرافات جنسی

معمولا منحرفین جنسی افرادی هستند که تمایلی به اعمال جنسی نرمال هترو سکسوآل ندارند. این گروه شامل افراد عریان گرا ؛نوعی انحراف جنسی که در آن شخص به وسیله نشان دادن آلت جنسی خود احساسات شهوانی را فرو می نشاند؛ افرادی که دزدکی دوست دارند اعمال آمیزش دیگران را دید بزنند، افراد سادیستی، افرادی که شیئی پرست هستند، افراد مازوخیستی و به طور کلی از این گونه منحرفین می باشند. از آنان اغلب به عنوان دیوهای شهوتی یاد می شود که درصدد یافت قربانی جدید و جدیدتر هستند، در حالی که واقعا این طور نیست.

چـــرا؟

اولا به کاربردن کلمه منحرف در این زمینه غلط است. زیرا قبل از آن که توصیف کننده باشد حالت توهین آمیز دارد. این گروه را می توان قربانیان آماری روابط جنسی محسوب کرد.

این افراد که واریان های جنسی نیز از آنها یاد می شود، کودکانی مثل همه بچه ها بوده که از نقطه نظری جنسی نتوانسته اند به رشد واقعی دست یابند. یک فرد معمولی از یک مرحله جنسی به مرحله ای دیگر رشد می کند، اما این افراد در یک مرحله از این رشد دچار توقف کامل می شوند. افرادی که دزدکی میل به تماشای آمیزش دیگران دارند، مثال خوبی در این رابطه هستند. تمامی افراد از نقطه نظر جنسی ابتدا این مرحله را آزمایش می کنند.

چـــرا؟

این اولین تجربه ایست که یک بچه با آن رو به رو می شود. از سنین سه تا چهار سالگی پسر بچه و دختر بچه ها به تدریج متوجه تفاوت های جسمانی خود می شوند. از این زمان به بعد بچه ها فرصت های به دست آمده در معاینه و بررسی اندام همراهان خود را از دست نمی دهند. بازی دکتر و پرستار و یا بازی دکتر و مریض، بازی های کودکانه ای هستند که در آنها کودکان آن را به عنوان بهانه ای برای معاینه اعضای تناسلی یکدیگر به کار می گیرند. این یکی از جزئیات نهادی و نرمال فرآیند رشد جنسی می باشد و در حقیقت هیچ چیز شیطانی در مورد آن نمی توان گفت. کودکان این دوره را به سرعت پشت سر می گذارند. بعد نوبت مرحله ای می رسد که قضیه جدی تر مطرح می شود. با رخ دادن بلوغ، قضیه باز هم جدی تر شده، این امر تا بزرگسالی ادامه می یابد و دیدن بدن لخت جنس مقابل به عنوان جزئی از لذت آمیزش تلقی می شود.

اما این امر چه ربطی به افرادی دارد که عادت انحرافی دید زدن دزدکی آمیزش را دارند؟

خب، این افراد کسانی هستند که مدار روانی آنها در طی مراحل رشدی نامبرده در بالا فیوز پرانده و دچار قطع مدار هستند. زیرا این لذت در همان جا برای وی خلاصه می شود و وی تمایلی به انجام عمل آمیزش در خود نمی بیند. اما این افراد متاسفانه معتاد به عمل زشت استمناء می شوند.

رالفی یکی از این قربانیان است. او سی و دو ساله بوده و تا به حال نیز ازدواج نکرده است. معاشرتی نیز با دختری ندارد. جوان تر که بود گاهی معاشرتی با دختران داشت، اما وی در حضور آنان عصبی می شود، او لاغراندام، شیک پوش و فوق العاده عصبی است. رالفی با حالتی پرتنش چشمان خود را به اطراف می دوزد.

:: خب راستش را بخواهید نمی دانم چطور بیان کنم. نگاه کردن که خلاف قانون نیست، هست؟

مثلا عصرها سر راهم به منزل، زمانی که دخترها در ایستگاهی در مترو سوار ترن می شوند، من هوش و حواس خود را از دست داده و به تماشای آنها مشغول می شوم.

اگر رالفی دانش آموز دبستانی بود و از روی کنجکاوی قصد تفحص و بررسی را داشت، مساله ای نبود، اما در موقعیت فعلی وی این امر عجیب است، زیرا 25 سال دیرتر دست به این کار زده است. آن چه که وی بعدا اعتراف می کند نیز عجیب است.

اغلب تماشای باسن زنان و دختران که لباس نازک تابستانی به تن داشته و پای بی جوراب هستند، مرا دچار انزال می سازد…

نوعی از انحرافات جنسی

باید دانست که سن و یا جذابیت های فیزیکی برای این افراد مفهومی ندارد. آنان در حقیقت متجاوزین بصری هستند که حق نرمال زیستن را از زنان و دختران سلب کرده و به حریم زنانگی آنها تجاوز می نمایند.

این امر در مورد مردان مردان هم جنس گرا نیز صدق می کند و آنان از دیدن بدن لخت مرد لذت می برند.در هرحال تمام کسانی که از دیدن بدن لخت زن و یا مرد به هیجانی غیرعادی دست می یابند از این گروه افراد هستند. زنان جزء این گروه نیستند و دیدن بدن لخت مرد آنها را به هیجان نمی آورد و صرفا ممکن است باعث تکدی خاطر آنان نیز گردد.

انواع دیگر انحرافات جنسی

:: از انواع دیگر انحراف جنسی در آوردن و نشان دادن آلت جنسی خود به دیگران است. این انحراف نیز در ید مردان است و زنان را با آن کاری نیست. این گونه افراد علنا در کوچه و خیابان و زمانی که از نظر روانی جوش آورده اند، آلت خود را درآورده و آن را مخصوصا در معرض تماشای زنان قرار می دهند. اینان البته از این حد معمولا فراتر نمی روند، ولی در هر حال جزء دیوانه های جنسی محسوب می شوند و به عنوان یک PSYCHOPATH یا دیوانه جنسی محاکمه می شوند. اغلب این افراد از نظر فکری نیز عقب افتاده هستند و این انحراف خود را زمانی که مست باشند به معرض تماشا قرار می دهند. دستگیری آنان نیز کار ساده ای است، زیرا مقاومتی از خود نشان نمی دهند.

نوع دیگر انحرافات جنسی

یکی از کارآگاهان نیروی انتظامی ویژه عفت عمومی در آمریکا این طور تعریف می کند، من هرگز درگیری خاصی را در زمان دستگیری، با آنان ندارم. اغلب نیز افراد ملایم و خوش رویی هستند، اما می بایست آنان را یافت و تحویل تیمارستان داد. خصوصیات این افراد حال دستم آمده و می توانم به راحتی آنها را تشخیص دهم. اغلب پس از تشخیص به آنها دستور داده که صبح روز بعد خود را به پاسگاه معرفی کنند، و آنها نیز این کار را می کنند.

این دسته افراد واقعا برای روانکاوان یک معما هستند. کار آنها علاج نداشته و هرقدر که تحت معالجه روانی قرار گیرند، باز به کار خود ادامه می دهند.

:: زن جامگان یا TRANSVESTITES نیز گروهی از منحرفین جنسی هستند. اینان مردانی می باشند که در خلوت لباس های زنانه پوشیده و سعی می کنند رفتارشان نیز زنانه باشد. آنان را می توان “ملکه های در خلوت” نامید که هرگز در ملاء عام به این نحو ظاهر نمی شوند.این افراد از سنین 6 یا 7 سالگی با پوشیدن لباس مادر خود، دست به این کار می زنند. این حس گذرا بوده و دوباره زمان بلوغ احیاء می شود. در این زمان است که آنها با این کار و با پوشیدن لباس زنانه احساس تحریک جنسی، می نمایند.

مارتین یکی از این موارد است. وی شیمیست یکی از شرکت های بزرگ صنعتی است و دو فرزند دارد. وی چهل و هفت ساله بوده و نزدیک به سی سال است که یک زن جامه است.

نمی توانم هرگز باور اولی را که البسه ای خاص پوشیدم، فراموش کنم.آن زمان هفده سال داشتم و مادرم برای خرید بیرون رفته بود.دامن خاکستری و بلوز آبی کمرنگی را انتخاب کردم.آنها را به آرامی،جلوی آینه پوشیدم.ناگهان بدنم به لرزه افتاد و دستخوش تحریک پذیری کامل شدم. انزال کمی بعد حادث شد. آمیزش معمولی اصلا لذتی برایم ندارد. مارتین بعد از فوت مادر، در 36 سالگی ازدواج کرد. زنش این مساله را می داند و به او کاری ندارد.

زنم خیلی فهمیده است. او حتی در خرید لباس زنانه به من کمک می کند…

افراد زن جامه از نظر روانی وابستگی شدیدی به مادر خود دارند. این وابستگی را آنان به هیچ زن دیگری احساس نمی کنند.

زن جامگان را نمی توان الزاما هم جنس گرا تصور کرد. اغلب این مردان هتروسکسو آل بوده و پوشیدن البسه زنانه آنان را تحریک می کند. البته نیروی هتروسکسو آل آنها زیاد قوی نیست، اما در خودآگاه هیچ تمایلی به این که هم جنس گرا باشند، ندارند. در نتیجه می توان گفت که تمام مردان زن جامه الزاما هم جنس گرا نیستند، اما خیلی ار هم جنس گرایان، زن جامه هستند. همان طور که اشاره شد، زن جامگان قدرت آمیزش زیاد ندارند. مارتین هر 6 هفته یک بار با زنش هم خوابگی دارد، آن هم اگر لباس زنانه بپوشد. این افراد بدون پوشیدن لباس زنانه اصلا تحریک نمی شوند و دچار ناتوانی جنسی هستند. اینان همزمان با گذر زمان و پیری، وابستگی بیشتری به البسه زنانه پیدا می کنند. عده ای از اینان پا را فراتر گذاشته و گاهی از مدهای زنانه تبعیت می کنند. برای مثال از دستمال گردن و یا گل سینه زنانه استفاده می کنند، بدون اینکه کسی از این کار آنان مشکوک شود. این مساله آنان را سخت به هیجان می آورد. زن جامگانی که به کفش و یا لباس زیر زنانه علاقه وافر پیدا می کنند به تدریج دچار حالتی به نام فتیش یا آلت پرستی می شوند.

 موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان

 نویسنده : مدیر سایت

 تاریخ انتشار :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.
مطلب پیشنهادی

فیزیولوژی اورگاسم Orgasm در زنان

توسعه و رشد شخصیت همراه با توسعه و رشد احساسات جنسی می باشد. احساسات جنسی …