خانه / روابط زناشویی / فیزیولوژی و رفتار جنسی / فیزیولوژی زن / از بین بردن دائم بوی بد مجرای تناسلی خانم ها

از بین بردن دائم بوی بد مجرای تناسلی خانم ها

از بین بردن دائم بوی بد مجرای تناسلی خانم ها

از بین بردن دائم بوی بد مجرای تناسلی خانم ها 

چه 15 سالتان باشد و چه 65 سالتان احتمالا یادتان می اید که همیشه در مجلات مربوط به خانم ها دنبال این بوده اید که بیینید بوی دستگاه تناسلی تان نرمال است یا بویی تند و زننده دارد. همه این مجلات هم به طرق مختلف به شما اطمینان می دهند که اندام جنسی همه خانم ها بویی خاص دارد.
بعد چند وقت راحت می شوید و از فکر ان بیرون می ایید. اما اگر شما هم جزء میلیون ها زنی هستید که در یک نقطه از زندگیتان  دچار عفونت در دستگاه تناسلی شده اید مطمئنا هربار که از عطر یا صابون استفاده نکرده باشید بویی زننده از اندام جنسی خود به مشامتان می خورد. گاهی اوقات هم ممکن است همسرتان در این باره انتقاد کند. این مسئله مایه خجالت و بسار تحقیرامیز است.

بوی بد دستگاه تناسلی علتش عفونت است

سه عفونت متداول این اندام عبارتند از: برفک (candida)، تریکوموناس واژینال (trichomonas vaginalis) و واژینوز اکتریایی (vaginosis  bacterial ).

همه این عفونت ها را می توان با داروهای انتی بیوتیک و ضد قارچ درمان کرد اما اکثر خانم هایی که چنین مشکلاتی دارند می دانند که قابل برگشت است.
با این که این عفونت ها می تواند از طریق رابطه جنسی منتقل شود اما همه ان ها خود به خود بروز می کنند یعنی ممکن است فرد رابطه جنسی هم نداشته باشد و دچار ان شود. این زمانی اتفاق می افتد که دستگاه تناسلی بین باکتری “خوب” و “بد” نامتوازن می شود.

درمان طبیعی و موثر برای بوی بد دستگاه جنسی

انزارا، که یک مکمل غذایی پرو و پری بیوتیک است. برای برگرداندن توازن طبیعی باکتریایی در غشای واژن عمل می کند این دارو باکتری های ترشح کننده انزیم و ایجاد کننده بوی بد را از بین می برد. اما این مکمل برخلاف سایر داروهای پرو یا پری بیوتیک، حاوی مواد لبنی نیست بنابراین می تواند جایگزین خوبی برای انهایی باشد که به لاکتوز حساسیت دارند. این مکمل توسط کمپانی امریکایی تولید شده است که از متخصصین و پزشکان اسیایی و اروپایی استفاده کرده است که درمان های دارویی در ان جا پیشرفته تر است تا امریکا، انزارا محصول 3000 ساعت تحقیق شده است که نشان داده در عرض 7 روز در 5/94% از موارد توانسته بوی بد اندام جنسی را از بین ببرد.

 موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان

 نویسنده : آرزو رضوانی

 تاریخ انتشار :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.
مطلب پیشنهادی

سرد مزاجی در زنان چگونه است؟

سرد مزاجی در زنان چگونه است؟ انزال پیش رس در زنان یعنی در زمان کمتر …