سرد مزاجی در زنان چگونه است؟

سرد مزاجی در زنان چگونه است؟

سرد مزاجی در زنان چگونه است؟

انزال پیش رس در زنان یعنی در زمان کمتر از ده دقیقه یا عدم انزال یا اسپاسم عضلات جدار مهبل و مقاربت دردناک و هرگونه عدم تمایل به امیزش بهتر علت سردمزاجی در زنان محسوب می شود.
این وضع در زنان نیز بیشتر زائیده اختلالات روانی و تربیت است تا علل جسمانی، البته بیماری هایی وجود دارد که در زن به علت ناراحتی عمل مقاربت کم میلی در او به وجود می اورد ولی جدای از این بیماری ها ترس از مرد و زمینه اجتماعی و شنیدن افسانه ها زنانه در مورد ازاله بکارت های خشن و اولین تجربیات جنسی منجر به ضایعه از عوامل است که در زنان ایجاد سردمزاجی و عدم کشش به سوی اعمال جنسی می کند.

ایا خودداری مضر است؟
مساله جنسی و مشکلات مربوط به ان جزو اصول زندگی بوده و باید به هر طریقی که ممکن است در این باره گفتگو کرد و نسل جوان را با اصول صحیح ان اشنا ساخت، نخست باید گفت ایا جلوگیری از فعالت جنسی، خودداری کامل محسوب می شود یا خیر؟
چون خودداری کامل در همه اشخاص امکان پذیر نمی باشد بخصوص در طبقه جوان و کسانی که توانسته اند خودداری کامل داشته باشند، به طور حتم دچار بیماری عدم قدرت یا عدم فعالیت غدد جنسی شده اند ولی ممکن است کسانی جلو جریانات و میل جنسی خود را سد نموده و از مقاربت احتراز نمایند، لیکن این غریزه از طریق دیگری تامین می گردد، خواب های شبانه و غیره.

بر اثر آزمایشات دقیقی که دانشمندان نموده اند، مسلم شده است که 90% از پسران پس از شروع بلوغ  تمایلات جنسی خود را بروز داده اند و چون نیروی قدرت در سنین جوان بیشتر است بنابراین خودداری به طور کامل امکان پذیر نیست و از طرفی در چند سال اخیر این تحقیق نیز مسلم شده است که خودداری دائمی با صحت مزاج و سلامتی و عقل منافات دارد. از طرفی هستند کسانی که وضع جسمی و ساختمان ان ها امکان خودداری را نمی دهد و استاندارد جنسی برای همه یکسان نیست، زیرا اگر این استاندارد برای افرادی راحت باشد امکان دارد برای افرادی هم غیر از این باشد.

بسیار مشاهده شده است کسانی که در اثر سرکوبی امیال جنسی دچار ناراحتی روحی و جسمی زیادی شده اند بنابراین اثرات این جلوگیری در افراد مختلف متفاوت می باشد و از طرف دیگر مصرف دارو برای جلوگیری از فعالیت غدد بدن به طور قطع مضر است. تنها توصیه ما این است که چنانچه مایلید از افراط و تحریکات به دور باشید سعی کنید همیشه اوقات فراغت خود را به نحوی بگذرانید که کمتر به فکر مسایل جنسی بیفتید.

ایا انزال در زن و مرد یکسان است؟
خیر، عمل انزال در مرد با ترشح مایع منی انجام می گیرد ولی در زن مایعی ترشح نمی شود. بلکه عمل انزال در زن توام با انقباضات ماهیچه ای رحم و در لحظه ای خاص که عمل انقباض انجام گرفته باشد اتفاق می افتد و در هر دو جنس نشانه انزال، عبارتند از: اتمام حرکات و شل شدن و احساس ارامش و رضایت خاطر از عمل جنسی.

 موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان

 نویسنده : آرزو رضوانی

 تاریخ انتشار :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.
مطلب پیشنهادی

اعضای تولید مثل (دستگاه تولید مثل زنانه)

اعضای تولید مثل (دستگاه تولید مثل زنانه) 1_ مونس پوبیس 2_ لبهای بزرگ  3_ لبهای …