بیماری های مردان

با حمام نیم لگن میل جنسی را کنترل و مدیریت کنید

فرونشاندن شهوت و میل جنسی برای مذکر و مونث با حمام نیم لگن انجام می شود. حمام نیم لگن به از بین بردن شرایط التهابی حاد و تحت حاد مانند سردی حاد مثانه و پیشابراه و التهابات تحت حاد رحم و تخمدان ها و لوله ی فالوپ کمک می کند. ان هم چنین دردهای عصبی لوله های فالوپ و بیضه ها، اسپاسم های دردناک مهبل و مقعد را تسکین می دهد. به علاوه حمام نیم لگن جنون جنسی مذکر و مونث را ارامش می بخشد. دمای اب باید 32 درجه تا 36 درجه باشد. در این جا نیز باید از مالش شکم اجتناب شود. ان حمام معمولا 20 دقیقه تا یک ساعت طول می کشد.

ورم بیضه ها (هیدروسل): بیماری شایع، اما کم تر شناخته شده در بین مردان بالغ

ورم (اب اوردن) بیضه بیماری دردناک متورم شدن و اب اوردن بیضه ها می باشد. می توان بدون درد ان را درمان کرد. تخلیه ی مایع (در اوردن مایع با یک سوزن) معمولا شیوه ای است که در ان با بی حسی موضعی مایع را از داخل کیسه ی بیضه بیرون می کشند. با این حال بیشتر پزشکان به جای ان که به فکر علت یابی مشکل برایند، بدون دردسر به سراغ حذف اثار بیماری می روند. راه درست این است که بیماری را می توان موفقیت امیز با طب سنتی درمان نمود. یک چنین درمانی باید سم زدایی اصولی از سیستم را نشانه برود، چون که مشکل در ریشه است. فردی که از ورم بیضه (معمولا مردان بالای 40 سال) رنج می برد باید به مدت 7 تا 10 روز یک رژیم غذایی سرشار از میوه های تازه را شروع کند. در این رژیم فرد مبتلا باید 3 وعده در روز اب میوه های تازه از قبیل سیب، گلابی، انگور، گریپ فروت (دارابی)، پرتقال، اناناس، هلو، هندوانه، خربزه و سایر میوه های اب دار فصلی مصرف نماید و از خوردن موز یا میوه های خشک شده، خورشتی یا کنسرو و کمپوت میوه و سایر مواد غذایی خودداری کند. از نوشیدنی ها هم می توان اب لیموی تازه و اب گرم و سرد بدون هرگونه شیرینی استفاده نمود. اگر یبوست همیشگی هست به هر طرق باید ان را ریشه کن نمود. در طی دوره درمان روده ها باید روزانه با تنقه اب گرم تمیز شوند.

راهنمایی های کوتاه برای درمان ناتوانی های جنسی در مردان!

دوای محیرالعقول و شگفت انگیز ناتوانی جنسی مردان در لوبیا سویا ساده نهفته است. برای به دست اوردن توانایی جنسی “لیستین” بخورید. لیستین به عنوان کمک جنسی مطرح شده است. 30 سال پیش در المان از لیستین به عنوان داروی تقویت کنده ی جنسی فرسودگی غده ای و اختلالات عصبی و روانی استفاده می شد. مایع منی سرشار از لیستین است. به دلیل دفع ان از بدن نیاز مردان به این ماده بسیار ضروری در نشر گرفته می شود اما بانوان نیز می توانند از لیستین بهره مند گردند. هم چنین استفاده از ان در کاهش فشار یائسگی و پیش از قاعدگی با ارزش در نظر گرفته شده است. تمام ان چه که باید در صرف این مکمل کاملا غیررسمی بدانید ان است که “زیاده روی هیچ وقت خوب نیست.” وقتی معده ی شما مکمل را نمی پذیرد و دست رد بر سینه اش می زند، با زبان بی زبانی به شما می گوید که مصرف ان بس است. شل شدن روده ها و معده ی اسیدی بسیار ملایم از جمله مصرف زیاد ان است. وقتی مصرف به حد نرمال و طبیعی بر می گردد، علایم ان نیز ناپدید می شوند.

%d9%86%d8%a7%d8%aa%d9%88%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%ac%d9%86%d8%b3%db%8c

نگاهی عمیق تر به ناتوانی جنسی

اسیب مستقیم فیزیکی به دستگاه مرد می تواند به ناتوانی جنسی منجر شود. به هر حال، در بیش تر موارد هیچ دلیل روشنی برای این مشکل وجود ندارد. مشکل اصلی ناتوانی جنسی ثانویه، دلهره ی ایجاد شده از شکستی است که اضطراب زیادی را برای بار دوم مرتبط و شبیه به شکست به وجود می اورد. در واقع، اگر دوباره اقدام به نزدیکی شود و نتیجه به شکست بینجامد دوری باطل پایه گذاری می شود. اضطراب شکست به عنوان یک پاسخ انتقادی نهادینه می شود و به نوبه خود توانایی الت تناسلی مرد را ضعیف می کند.

علل نادیده گرفته شده بیماری پروستات
یکی از علل اصلی پروستات یبوست است. در یبوست مدفوع سفت تر شده و راست روده (بخش انتهای روده بزرگ) پربار می شود. به همین علت غده ی پروستات فشار غیر منتظره ای را متحمل می کند. هم چنین زور زدن برای دفع مدفوع سفت فشار زیادی را به غده ی پروستات وارد می کند. با توجه به این که غده ی پروستات تقریبا در نزدیکی مقعد قرار دارد به شدت تحت تاثیر کش و قوس های همسایه خود قرار می گیرد.

علایم هشدار دهنده ی بیماری پروستات
دو علامت هشدار دهنده ی احتمالی وجود دارند که بروز اختلالات پروستات را نشان می دهند. اولین علامت اختلال در مجاری ادرار و علامت دوم نیاز به ادرار مکرر در طی خواب شبانه است.

سایر نشانه ها عبارتند از: یک درد مبهم در بخش های پایین تر از کمر و درد در باسن، ران ها و پاها، پریاختگی و بزرگ شدن غده ای بدن را تحت تاثیر قرار می دهد. بیمار تمامی علایم مختل کننده سلامتی از قبیل از دست دادن توان، اختلالات عصبی، روانی و جسمی را تجربه می کند.
یک توضیح: پروستات بخشی از عضو جنسی مرد است که به شکل و اندازه ی تقریبی گردو، زیر مثانه قرار گرفته و مجرای خروجی ان را احاطه کرده و نقش ان تولید مایع و روان کردن حرکت اسپرماتووئید به خارج است.
%d9%be%d8%b1%d9%88%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d8%aa-jpg

درباره ی درمان بیماری های جنسی بیش تر بدانید!

تنها شیوه ی درمانی سالم بیماری های مقاربتی روزه است. با در پیش گرفتن روزه می توان خیلی سریع سیفلیس و سوزاک را درمان کرد. با روزه، نه تنها می توان از عوامل مخوف بیماری جلوگیری نمود بلکه کل سطح سلامت عمومی بیمار را تا حد زیادی افزایش داد. در طی این دوره می توان یک عدد پرتقال را داخل یک لیوان اب ولرم ریخت و مصرف نمود. اگر بیمار اب پرتقال دوست نداشته باشد می تواند از اب سبزی جات استفاده نماید. در طی روزه بیمار باید هر روز با تنقیه ی اب ولرم روده ها را تمیز کرده و مواد سمی که بدن با فرایند خود پاک سازی دفع می کند را از کل سیستم دور نماید. روزه را می توان 7 تا 14 روز ادامه داد. بعد از روزه بیمار می تواند یک رژیم غذایی 5 روزه فقط میوه در پیش بگیرد.

یبوست را درمان کنید تا از شر بیماری های پروستات خلاص شوید!

برای رهایی از اختلالات پروستات، یبوست را درمان کنید.
برای شروع بیمار باید از تمامی غذاهای جامد پرهیز نماید و 2-3 روز فقط به اب قناعت کند. بیمار باید تا جایی که می تواند اب مصرف نماید. به اب چیز دیگری اضافه نکنید البته اگر اب خالص خوشایند شما نیست می توانید کمی اب لیمو نیز بیفزایید. اب مصرفی سرد یا ولرم فرقی ندارد اما در زمان بیداری هر یک ساعت باید استفاده شود. این عمل تا حد زیادی ادرار را افزایش می دهد.

در طی روزه، هر روز یک بار باید روده ها را با تنقیه ی اب گرم تمیز نمایید. بعد از تمیز کردن کامل روده ها می توان از کمپرس های گرم و سرد، مستقیم روی غده ی پروستات و سایر قست های پیرامون ان استفاده کرد. گرما بافت ها را تسکن می دهد و مختصر کمپرس اب سرد ان ها را تقویت می کند. بیمار باید به طور متناوب از حمام نیم لگن گرم و سرد استفاده نماید. حمام لگن در تسکین درد و کاهش احتقان ارزش و تاثیر زیادی دارد. هر روز ابتدا باید یک حمام نیم لگن 10 دقیقه ای با اب گرم و سپس بلافاصله بعد از ان یک حمام نیم لگن با اب سرد انجام داد. بعد از روزه ی کوتاه مدت بیمار باید به مدت 3 روز یک رژیم غذایی منحصر به میوه را در پیش بگیرد. میوه های که بیمار می تواند استفاده نماید عبارتند از: سیب، گلابی، پرتقال، گریپ فروت، انگور، لیمو شیرین، انبه، خربزه و تمام میوه های اب دار، این عمل باعث می شود که سموم از کل بدن دفع شود و چربی نیز تا حد زیادی کاهش یابد.

بعد از روزه ی فقط میوه، رژیم غذایی برای هفت روز بعدی به این صورت خواهد بود:

2 وعده کامل میوه و یک وعده، سبزی جات پخته: سبزی جات پخته به عنوان عصرانه خورده می شوند و می توان از انواع سبزی جات و ترجیحا بخارپز استفاده کرد. پس از ان بیمار می تواند یک رژیم غذایی متعادل و متشکل از 3 گروه اصلی غذایی: 
1_ دانه ها، مغزها و غلات
2_ سبزی جات
3_ میوه ها در پیش بگیرد.
در صورت لزوم یک روزه ی کوتاه مدت اب لیمو و به دنبال ان یک رژیم غذایی فقط میوه و یک روزه ی طولانی مدت میوه و سبزی جات را می توان بعد از 2-3 ماه تکرار کرد که البته به پیشرفت درمان بستگی دارد.
k

ماساژ برای نعوظ و اختلالات جنسی مردان

ماساژ شدید سراسر بدن در درمان ناتوانی جنسی بسیار سودمند است زیرا ماساژ احیا کننده قدرت عضلانی بوده و برای تولید انرژی ضروری می باشد. اعصاب اندام های جنسی توسط منطقه ی لگن کنترل می شود. از این رو یک حمام نیم لگن با اب سرد و به مدت 10 دقیقه هنگام صبح یا عصر خیلی سودمند خواهد بود.

این شیوه ها مشکل بسیار اساسی ناتوانی جنسی اصلاح می کند مشکل اساسی ثانویه ی ناتوانی جنسی هراسی است که به علت شکست در فرد ایجاد می شود. اضطراب زیاد در فرد ایجاد می کند و شخص از این ترس دارد که شاید بار دوم نیز شکست را تجربه نماید. در واقع اگر نزدیکی برای بار دوم موفقیت امیز نباشد و نتیجه ی تلاش به شکست بینجامد ان گاه یک دور باطل ایجاد می گردد. اضطراب از شکست نهادینه می شود و یک واکنش پیش بینی شده و به نوبه ی خود توانای الت تناسلی را از بین برده و باعث اختلال جدی و عدم نعوظ می شود.

 موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان

 نویسنده : آرزو رضوانی

 تاریخ انتشار :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.
مطلب پیشنهادی

آیا ختنه کردن مردان کاری مفید است

ختنه کردن شامل برداشتن پوست اضافه ای که روی قسمت برجسته نوک پنیس را می …