خانه / روابط زناشویی / مسائل جنسی و زناشویی / اهدافی که در میل جنسی افراد مهم هستند

اهدافی که در میل جنسی افراد مهم هستند

اهدافی که در میل جنسی افراد مهم هستند

اهدافی که در میل جنسی افراد مهم هستند

میل جنسی البته چیز جالبی است اما مردان و زنانی که در آن افراط می کنند روح و جسم خودشان را فرسوده می سازند.
برای اصلاح این وضع نه فقط باید به اشتباهات موجوده در روابط مرد و زن پی برد، در عین حال باید دارای این جرات و اراده نیز بود که چاره های آن را پذیرفت و اجرا کرد این کار همیشه آسان نیست زیرا اغلب لازم می شود نظریات و عقاید نادرستی را که از دوران بچگی یادگرفته و تربیت غلطی را که پذیرفته ایم به کلی دور بریزیم و به جای آن افکار درست و تازه ای قبول کنیم. رفتار مردان امروزه درباره روابط جنسی باید از روی اطلاع و دانستن باشد.
باید زنان و مردان بدانند روابط جنسی به همان درجه که با جسم رابطه دارد مربوط به روح نیز می باشد. برای زنیکه عشق را به درستی احساس کرده و شناخته است، روح نیز مانند جسم محتاج روابط جنسی است.


عشق و تمایل جنسی بیشتر از هر صنعت دیگری احتیاج به درک و رفتار هنری دارد. از طرف دیگر چون مربوط به محرمیت و یگانگی دو نفر انسان می باشد به هیچ وجه درباره ان نباید لاابلی به خرج داد زیرا تولید تلخی و دلتنگی می کند، عشق در عین حال که ارواح را بهم پیوند می دهد باید آرزوهای مشروع جسم را نیز اقناع کند. کسی که دوست می دارد، یواش یواش و بر اثر تجربه به اسرار زندگی و عشق پی می برد.

 هدف رابطه جنسی فقط عبارت از ادامه تولید نسل و یا فقط اقناع هوس و آرزوی جسم نیست زیرا این کار را بدون وجود عشق نیز می توان انجام داد.
نویسندگانی وجود دارند که می گویند همه اسرار صحت و سعادت در توافق جنسی زن و مرد است. زیرا عشق و توافق جنسی، در عین حال به صداقت، رفاقت و شفقت احتاج دارد و اگر عدم توافق و هماهنگی جسمی بین زن و شوهر وجود داشته باشد و رابطه جنسی، آنطوری که شایسته است انجام نگیرد، همین عناصر دیگر درمیان زن و شوهر نمی تواند به صورت کاملی به وجود بیاید. زن و شوهری که توافق جنسی در میانشان وجود داشته باشد  حتی اگر دارای عقاید و نظریات مختلف نیز باشند می توانند بدون این که در معرض تهدید خطر جدائی قرار بگیرند و بدون ان که مرافعه و اختلافی بینشان به وجود بیاید، با هم زندگانی کنند، اما محیطی که عشق و توافق جنسی وجود نداشته باشد، کوچکترین اختلاف فکری، کار را به جای باریک می کشاند.

مردی که زندگانی جنسی مرتبی داشته باشد، در تمام مدت عمر خویش نوعی خوبی و راحتی احساس می کند که هیچ چیز دیگری نمی تواند آن را به او ببخشد. پیوسته با اعتماد به نفس و اطمینان خاطر زندگی می کند زیرا در خود قدرت اقدام و تصمیم می بیند و در خود مردانگی سراغ دارد و پیوسته آماده مبارزه با مشکلات زندگی است. زندگی جنسی مرتب او را به خانه و زندگیش پابند می سازد. گذشته از آن عشق و توافق متقابل جنسی، سد قوی و محکمی در مقابل عدم قدرت جنسی می باشد.

 موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان

 نویسنده : آرزو رضوانی

 تاریخ انتشار :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.
مطلب پیشنهادی

بیماری های امیزشی (سوزاک _ سیفلیس)

بیماری های امیزشی زگیل امیزشی  Veneral Warts زگیل های ناحیه تناسلی به علت یک الودگی …