خانه / روابط زناشویی / مسائل جنسی و زناشویی / ارتباط جنسی ایده آل / چه نکاتی را برای شروع برقراری رابطه جنسی باید رعایت کرد

چه نکاتی را برای شروع برقراری رابطه جنسی باید رعایت کرد

چه نکاتی را برای شروع برقراری رابطه جنسی باید رعایت کرد

رعایت نکات زیر کمک زیادی به زوجین برای شروع و برقراری رابطه جنسی میدهد:

1- زمان هم آغوشی

بهترین موقع، ساعتهای آخر شب است. زیرا در این ساعات، دیگر تلفنی زنگ نخواهد زد، اگر بچه داشته باشید حتما خوابیده است و سایر شرایط نیز معمولا فراهم است.

در موارد استثنایی، مخصوصا برای همسران جوان که اشتهای زیادتری دارند، در ساعات دیگری هم می تواند به عمل آید.

2- مکان هم آغوشی

در اتاق بسته یا محیطی که مطمئن هستید به بیرون اشراف ندارد و از دیدها محفوظ است.

3- شرایط جسمانی طرفین

الف- دو تا سه ساعت پس از صرف غذا مخصوصا مردها نباید با معده پر هماغوشی کنند که به جسم خود صدمه زیادی وارد می سازند. زیرا بعد از غذا بیشترین انرژی و گردش خون انسان به طرف معده سرازیر می شود.

ب- زن باید در شرایط جسمانی کاملا مطلوبی باشد و از هیچ ناحیه ای در بدنش احساس ناراحتی نکند.

4- شرایط روحی طرفین

الف- مرد از مساله ای رنج نبرد، نگرانی بزرگی نداشته باشد، منتظر خبر ناگوار نباشد، بیش از حد خسته و کوفته نباشد، دچار اضطراب نباشد، خلاصه چون در هر صورت اکثرا مردان پیش قدم در امور جنسی هستند، قطعا هنگامی اقدام به هماغوشی می کنند که از نظر روحی، آمادگی دارند ولی مسلما باید این راهم بدانند که آیا زن چنین آمادگی را دارد یا خیر؟

ب- زنی که نگران باردار شدن است، زنی که عمیقا از شوهرش رنجیده، زنی که از مشکل یا نگرانی مهمی رنج میبرد، معمولا قادر نیست که یک رابطه جنسی خوب را داشته باشد.

اکثرمردان فکر می کنند که یک هماغوشی گرم قادر است همه رنجشهای یک زن را رفع کند در حالی که چه بسا وضع را از آنچه که هست بدتر کند. زیرا زن اینگونه فمر می کند مردش وقتی نیاز جنسی دارد به سراغش می آید و اگر این موضوع حقیقت داشته باشد او حق دارد آن را توهین به خود تلقی کند و از مردش بیشتر برنجد. بنابراین وظیفه مرد این است که ابتدا با او آشتی کند و دلخوریهایش را رفع نموده و او را شاداب و خوشحال سازدتا زن آمادگی لازم را پیدا کند.

5- آماده سازی زن

الف- چون مرد شروع کننده است، بنابراین حتما در خودش آمادگی لازم را دیده است. اصولا مرد حتی با دیدن محرکهای بیرونی و یا ظاهری و مخصوصا روحی روانی تحریک می شود و نیازی نیست که زن اورا آماده کند، مگر مردانی که دچار ناتوانی جنسی هستند و نیاز به کمک دارند.

ب- زنان مثل مردان به راحتی و سادگی آماده برای امور جنسی نمی شوند بنابراین به دو طریق می توان آنان را آماده کرد:

روش اول – آماده ساختن زنان از نظر جسمانی

زنان بدون ملامسه، نوازش، در آغوش گرفتن، بوسیدن و مخصوصا دست کشیدن به نقاط حساس بدنشان آمادگی جسمانی برای هماغوشی را پیدا نمی کنند. بنابراین وظیفه مرد است که با صبوری و بکارگیری تکنیکهایی که خود می داند، زن را برای یک کامجویی طبیعی آماده نماید.

باید انگیزه تماس جنسی و تمایل زن بیدار و سپس فراهم شود بطوری که بر سر شوق آمده و صورتش برافروخته شود حرارت و صدای نفس او به گوش رسیده و ضربان قلبش تندتر شود.

روش دوم – آمادگی زن از نظر روحی

یک مرد آگاه به امور جنسی که همه لطایف و ظرایف همسری را می داند، ضمن آماده سازی جسمانی زن، او را به آمادگی روحی و عاطفی هم می رساند. مرد می تواند با بیان جملات جذابی که به زمزمه عاشقانه مشهور است، یا با گفتن حرفهای محبت آمیز و مهربرانگیز، مخصوصا با تکرار جمله ((دوستت دارم)) و ابراز صمیمیت قلبی، همسر خود را با یک آمادگی آرمانی برساند.

عشق بازی، (جسم) یک زن را آماده امور جنسی می کند و عشق ورزی (روح) او را آماده میسازد. مردانی که از فنون این دو مقوله اطلاع کافی دارند، مردان سرافرازی هستند که از بستر عشق سربلند بیرون می آیند. بیشتر زنان تصور می کنند که مردان فقط آنها را برای کامجویی و کسب لذت می خواهند. از نظر آنان مردان قبل از هماغوشی خوش زبان، خوش سخن می دانند که چگونه زمزمه های عاشقانه سر می دهند که پس از اتمام هماغوشی خود را خسته نشان می دهند گاهی سکوت را برمی گزینند یا می خوابند! در حالی که زنان انتظار دارند که مردان، پس از هماغوشی، همچنان به آنان عشق بورزندو حرفهای عاشقانه بزنندو از آنها تشکر کنند که جسم خود را در اختیارشان قرار داده اند مرد خوب همواره فرصت چنین همدلی را برای همسرش فراهم می سازد. در این صورت است که زن با خاطره خوبی که در ذهنش ثبت می شود، پیوسته از هماغوشی استقبال می کند.

 موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان

 نویسنده : مدیر سایت

 تاریخ انتشار :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.
مطلب پیشنهادی

بیماری های امیزشی (سوزاک _ سیفلیس)

بیماری های امیزشی زگیل امیزشی  Veneral Warts زگیل های ناحیه تناسلی به علت یک الودگی …