خانه / روابط زناشویی / مسائل جنسی و زناشویی / آیا میل جنسی زن ضعیف است؟

آیا میل جنسی زن ضعیف است؟

آیا میل جنسی زن ضعیف است؟

آیا میل جنسی زن ضعیف است؟

هیجان فیزیولوژیک جنسی در زن بدون آن که مرد محرک آن باشد، اصیل و فطری است. میل جنسی مانند سایر تمایلات غریزی انسان از قبیل تشنگی و گرسنگی یک امر طبیعی است  و هیچ دلیل ندارد که در زن وجود نداشته باشد، یا از اصل، ضعیف باشد. اگر زنی از این حیث ضعیف بود، دلیل بیماری و علل دیگریست که مانع فیض شهوتش می شود.

با وجود این، در بسیاری از دختران میل جنسی خیلی دیر بیدار می شود و اغلب، این است که میل جنسی که دختر متوجه و ملتفت آن نیست، چندین سال پیش از آن که دختر متوجه عمل جنسی و راغب به آن گردد در سراسر ذرات وجود او پخش گردیده و به تدریج در آلت تناسلی او متمرکز می گردد از این رو بارها اتفاق می افتد دخترانی به حجله زفاف می روند درحالی که هنوز میل جنسی در ایشان بیدار نشده استو این بیشتر ناشی از آداب و رسوم اجتماعی و عادت خاص خانواده هاست که دختر را دور از همه گونه تهیجات جنسی بار می آورند.

جزر و مد شهوت زن

عوامل که سبب این مسئله می گردد شامل موارد زیر می باشند:
1_خشونت مرد نسبت به زن
2_تبعید زن از شهوت مرد
3_سردمزاجی زنان

شهوت زن: دوره و نوبت های مخصوصی دارد یعنی در موعدهای معین بر طبق نظام طبیعت به اوج شدت خود می رسد. اگر مرد بتواند بر جزر و مد دریا چیره شود، می تواند بر جزر و مد شهوت زن نیز غالب گردد. هیچ مردی قادر نیست که این جزر و مد را از لحاظ زمان، طبق دلخواه خود درآورد، در صورتی که زن در هر حال که هست تابع میل و شهوت مرد می باشد.

آیا به دریا که یک وقت امواج آن به حال جزر و زمان دیگر به حالت مد است، باید گفت دمدمی مزاج است؟! زن برعکس… حالات مشخص و معینی که در موقع و نوبت خاص خود بروز می کند و بر مرد دانا و دقیق است که آن را درک کرده و به موقع برای وصال دوجانبه که لذت مشترک دارد و زن و مرد را در عالمی از وحدت جسمی و روحی مستفیض می سازد، اقدام کند.

یک شوهر بصیر و حساس وقتی که می بیند زن به هنگام عدم آمادگی برای جماع، بدن و اعصاب خود را قربانی شهوت نابهنگام مرد می سازد متوجه می شود که سردی و فتو او عجیب نیست بلکه بر طبق یک سنت طبیعی و اقتضای مزاجی زن است که بی شک، حرارت وحدت و آتش آمادگی فیض بخششی را در پی دارد.  در این هنگام است که شوهر مهربان، به انتظار آن روز صبر می کند و آنگاه به وصال زن آماده خود می شتابد.

 موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان

 نویسنده : آرزو رضوانی

 تاریخ انتشار :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.
مطلب پیشنهادی

بیماری های امیزشی (سوزاک _ سیفلیس)

بیماری های امیزشی زگیل امیزشی  Veneral Warts زگیل های ناحیه تناسلی به علت یک الودگی …