خانه / روابط زناشویی / حقیقتی در مورد کمبود تستسترون

حقیقتی در مورد کمبود تستسترون

حقیقتی در مورد کمبود تستسترون

حقیقتی در مورد کمبود تستسترون

درمان کمبود تستسترون آسان بنظر میرسد: آیا در روابط زناشویی خود احساس ضعف میکنید؟ ممکن است کمی خسته شده باشیدومقداری خودتان را خارج از حالت طبیعی احساس کنید؟ نگران نباشید فقط کافیست مقداری تستسترون بدست آورید.
در اول در مورد احساسی که دارید با پزشک معالجتان صحبت کنید. برای اینکه بتوانید سریع به جواب برسید و 100 افرادی را که برای شما جواب دارند را پیدا کنید میتوانید خیلی سریع به اینتر نت مراجعه کنید. اما این به این معنی نیست که شما راه را پیدا کرده اید، حتی اگر که پیداهم کرده باشید این تمام آن چیزی نیست که بدن شما نیاز دارد. بعضی وضعیتهای بدن به شما میزان کمبود تستسترون را نشان میدهند. پس لازم است که شما هر آنچه را که برایتان اتفاق میافتد را برای پزشک معالجتان بیان کنید. در اینجا عواملی که نشانگر کمبود تستسترون بدن است مانند: کاهش میل جنسی/ کاهش نعوظ پذیری آلت را میتوان ذکر کرد. اینکه همه جزییات را برای پزشک معالجتان شرح دهید بد نیست.

چه کسی به دریافت تستسترون برای درمان نیاز دارد؟

کمبود تستسترون یکی از قسمتهای طبیعی بالا رفتن سن محسوب میشود. بعد از 30 سالگی, در مردان هر سال 1 درصد کاهش تستسترون مشاهده میشود و با جایگزینی تستسترون کسر شده میتوان آنها را دوباره احیا کرد. این به این معنی نیست که فقط برای افزایش قدرت نعوظ پذیری آلت یا افزایش روابط جنسی باشد برای نیروی استخوان بندی, حجم ماهیچه ها, وضعیت روحی , بیماری قلبی و توانایی فکری نیز موثر است. تشخیص پزشک معالج شما در مورد این حالات شما، کمبود تستسترون وکاهش قدرت نعوظ پذیری آلت و کاهش میل جنسی در شما میباشد. اما اگر شما میخواهید بچه دار شوید احتمالا به شما درمان را پیشنهاد نمیکند زیرا که درمان شما را دچار عقیم شدگی میکند.
بهرحال سازمان غذا و داروی آمریکا برای آن دسته از مردانی که میخواهند بطور خاص درمان کمبود تستسترون را انجام دهند محصولاتی را تولید کرده است.

عوارض:
عوارض این تستسترونها بستگی به نوع تستسترون دریافتی شما دارد. که شامل: ژل/ قرص/ تزریق/ پیوندی/ زیر زبانی میباشد. که همه این موارد عوارض خاص خود را دارند. که عوارض آنها شامل:
رشد بیش از حد پا
افزایش بیش از حد سلولهای خون
بزرگ شدن سینه ها
مشکلات قلبی و کبدی
یک راه حل برای کمبود تستسترون وجود دارد اما درمان کامل نیست. شرکتهای زیادی روشهای درمانی را برای درمان کاهش تستسترون بدون هیچ مدرک رسمی و فقط برای یک فعالیت تجاری و بدون تضمین عملکرد دارو ارایه کردند. ارتباط داشتن با پزشک معالج در مورد درمان کمبود تستسترون راه درستی است. زیرا که پزشک متعهد یک فرد متعهد است و روند درمان شما را تحت نظر دارد و این دلیل اصلی مراجعه به پزشک است. یک لیست از نشانه های بیماری قبل از مراجعه به پزشک از خودتان تهیه کنید.
در اولین ملاقات پزشک معالج شما بعد از معاینه به وضعیت شما پی میبرد و راههای موثر در روند درمان و بهترین روش درمان را در اختیار شما قرار میدهد.

 موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان

 نویسنده : آرزو رضوانی

 تاریخ انتشار :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.
مطلب پیشنهادی

مراحل تحریک جنسی

مراحل تحریک جنسی در مردان و زنان مرحله اول: پیدایش میل و اشتهای جنسی مرحله …