خانه / لاغری و تناسب اندام / چگونه می توان سایز دور سینه را کاهش داد؟

چگونه می توان سایز دور سینه را کاهش داد؟

چگونه می توان سایز دور سینه را کاهش داد؟

چگونه می توان سایز دور سینه را کاهش داد؟ 

برای کاهش سایز دور سینه، باید غذای کم کالری مصرف کنید و به طور منظم فعالیت های ایروبیک را انجام دهید. با توجه به این که کاهش چربی در یک نقطه از بدن در اختیار شما نیست، لذا برای تغییر روش تغذیه و فعالیت بدنی قادر خواهد بود که چربی تمام نواحی بدن از جمله سینه را کاهش دهید. بعلاوه برای کاهش وزن می توانید به طور منظم تمرینات پوش آپ (نوع دیوار و یا روی زمین) را انجام دهید.

مرحله ی اول: 

در طول روز در تغذیه ی روزانه کالری کمتری مصرف کنید تا وزن و دور سینه تان کاهش یابد. کالری ها واحدهای انرژی هستند که بدن را در انجام فعالیت های خود کمک می کنند. در صورتی که در غذاها و نوشیدنی هایتان کالری زیادی مصرف کنید، برای از دست دادن چربی دچار مشکل خواهید شد چرا که 1 پوند چربی 3500 کالری انرژی دارد. کاهش مصرف 500 کالری در روز باعث می شود شما در یک هفته 1 پوند وزن کم کنید.

مرحله ی دوم: 

برای تغییر سایز سینه به طور کلی رژیم غذایی خود را تغییر دهید. تا کنون هیچ غذایی جهت کاهش چربی سینه ها شناخته نشده است، ولی با مصرف کمتر کالری و غذاهای سالم شما موفق خواهید شد وزنتان را کم کنید و متعاقب این کاهش وزن سایز سینه هایتان نیز تغییر می کند. انجمن کشاورزی ایالات متحده توصیه می کند در روز نصف بشقاب میوه و سبزیجات یک پنجم بشقاب حبوبات و یک یک پنجم بشقاب گوشت بدون چربی را مصرف کنید تا به سلامتی ایده آل دست یابید.

مرحله ی سوم:

تمرینات ورزشی برای کاهش دور سینه موثر است. بعلاوه انجام حداقل 30 دقیقه تمرینات ایروبیک در هر روز به مدت 5 روز در هفته. تمرینات مقاومتی را شامل می شود. اگرچه به طور دقیق نمی توانید چربی یک ناحیه ی مشخص را آب کنید، اما با انجام ورزش پوش آب به طور منظم می توان در سایز سینه کاهش ایجاد نمود. به خصوص تمرینات پوش آپ عضلات زیر سینه ای (پکتورال) را سفت می کند. برای رسیدن به هدف باید تمرینات پوش آپ را حداقل 30 بار در 3 نوبت در هفته انجام دهید.

 موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان

 نویسنده : آرزو رضوانی

 تاریخ انتشار :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.
مطلب پیشنهادی

تمرینی برای بالا بردن سینه های افتاده

تمرینی برای بالا بردن سینه های افتاده  یکی از تمرینات ساده برای بالا بردن طبیعی …