خانه / مشاوره ازدواج / سوالی که زندگی زناشویی را تهدید می کند

سوالی که زندگی زناشویی را تهدید می کند

سوالی که زندگی زناشویی را تهدید می کند

سوالی که زندگی زناشویی را تهدید می کند

یک از مسایل که زندگی زن و شوهر را ممکن است تهدید کند و باعث لطمه زدن به زندگی زناشویی می شود حساسیت هایی است که معمولا از طرف خانم ها نسبت به اقایان در ارتباط با خانم های دیگر بیش می آید.

توضیحی مهم:
برخی از خانم ها به خصوص در ابتدای دوران ازدواج خویش با طرح سوالاتی توجه شوهرشان را به خانم های دیگر جلب می کنند مثلا از او می پرسند: راستی فلانی چاق نیست؟

سوالی دیگر:
یا از او سوال می کنند ” اون خانمه زیباتر از من نیست”

 نکته 1
خانم ها باید بدانند طرح یک چنین سوالاتی عموما باعث کمک به زندگیشان نخواهد شد بلکه حتی باعث توجه بی مورد شوهرشان به خانمی به غیر از همسر می باشد که خود این اسباب تولید مشکلاتی می شود.

نکته 2
به عنوان مثال وقتی خانمی اینگونه اقدام به منحرف کردن فکر و توجه همسرش می شود در دراز مدت باید انتظار این را داشته باشد که شوهرش به خود اجازه دهد و ایراداتی عجیب مثلا در ارتباط با فیزیک، چهره و … از همسرش بگیرد و خود این عاملی برای اجاد اختلاف میان این دو شود.

نکته 3
بنابراین سعی کنید در این زمینه دقت زیادی در نوع گفتارتان داشته باشید و همواره به گونه ای سخن بگویید که در این خصوص با مشکلی روبرو نشوید.

چگونه از شوهرتان یک مرد قدرتمند بسازید
خانم ها که دست به ازدواج می زنند و همسری را انتخاب می کنند باید از همان بدو شروع زندگی راههایی را برای شاد و خرسند ساختن شوهرشان فرامی گیرند.

 5 راهنمایی در این مورد :
راهنمایی 1
این عده باید توجه داشته باشند که در سایه آگاهی، شناخت و نیز قابلیت این چنین می توانند آن چنان شوهرشان را تقویت کنند که از یک آدم ساده و بی حس و بی حال مردی غرور انگیز با اراده درست شود.

راهنمایی 2
حتی بالعکس رفتار فوق نیز امکان دارد خانمی با ” ندانم کاری” کاری کند که شوهرش از مردی پر شور و شعف و اراده و قوی به مردی منفعل و بی حس تبدیل شود.

راهنمایی 3
اولین توصیه ای که در این زمینه به شما می کنیم این است که مثل روز قبل از ازدواج ایام نامزدی شوهرتان را باور داشته باشید.

راهنمایی 4
اگر شوهرتان را باور داشته باشید همواره حس خرسندی و خوشحالی نزد شوهرتان وجود داشته و حتی تقویت نیز خواهد شد.

راهنمایی 5
هیچ وقت نخواهید که اثرات خرسندی و خوشحال نزد شوهرتان فروکش کرده و کاهش یابد که اگر انگونه شود لحظه به لحظه روز به روز با همسری منفعل تر و بی حس تر رو برو می شوید.

 موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان

 نویسنده : آرزو رضوانی

 تاریخ انتشار :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.
مطلب پیشنهادی

اندیشه های مهم بلوغ

اندیشه های مهم بلوغ لذت روح و جسم میل جنسی و جاذبه عشق، هر دو …