خانه / مشاوره ازدواج / چگونه در زندگی مشترک شکست نخورید؟

چگونه در زندگی مشترک شکست نخورید؟

چگونه در زندگی مشترک شکست نخورید؟

چگونه در زندگی مشترک شکست نخورید؟

زندگیتان از ارکان مختلفی تشکیل شده است هرگز توجه تان را معطوف به یک جنبه از زندگی نکنید تا اگر اختلالی در آن ایجاد شد دیگر نتوانید طعم لذت و شادی و خوشبختی را بچشید تمام فکر و ذکرتان می شود آن موضوع و چشمتان را به روی دیگر لذات زندگی که به گونه ای دیگر برایتان مهم است می بندد.

 آیا تمام دارایی تان را برای خرید سهام یک شرکت سزمایه گذارید می کنید؟
البته که نه!! با هر کارشناسی که مشورت کنید به شما می گوید که ان را در چندین جای مختلف سرمایه گذاری کنید نباید تمام امیدتان را به یک موسسه و یا یک نوع شراکت بدوزید در عوض باید با هوشیاری بدون داشتن یک سرمایه گذاری عمده که می تواند منجر به ورشکستگی تان شود سرمایه گذاری های مختلفی بکنید و دارایی تان را در کارهایی مختلف به کار بی اندازید همین امر در مورد زندگیتان هم صدق می کند.

:: باید به امید و هدفتان تنوع ببخشید!! تمام امید خود را منحصر به ارتقای درجه نکنید تا به دلیل نگرفتن ترفیع در منصب ، رضایت خاطرتان در زندگی زایل شود.
:: تنها به داشتن ارتباط احساسی فوق العاده نزدیک با یکی از اعضای خانواده اکتفا نکنید تا بعد به علت ایجاد کدورت بینتان از پا درآیید،.
:: خانه امید و آرزویتان را در جاهای مختلفی که برایتان ارزشمند است بنا نهید و به خود این اجازه را دهید  که از مسائل مختلفی که در زندگی شما نقش دارند بهره ببرید نه این که با دیدن دست اندازی در جاده زندگیتان خرد و داغون شوید.
در تحقیق به عمل آمده در زمینه رضایت و خوشحالی افراد میزان خوشحالی موارد تحت آزمایش متوسطه اعلام شد خوشحالی بیشتر شامل حال افرادیست که معمولا چندین جنبه مثبت در زندگیشان لحاظ کرده اند.

 با نیروی معجزه گر هرگز شکست نمی خورید
:: در زندگی و ” زندگی مشترک” به هیچ کس و هیچ چیز نه دوست نه مقام و نه مردم وابسته نباشید!! به آن ها چشم امید نداشته باشید و فقط به پروردگار  قدرت او که در درون شما جلوه گر می شود تکیه کنید، هیچ انتظاری از بیرون از خود نداشته باشید و به درون خود نگاه کنید اگر توقع کمک از بیرون هستی خود را داشته باشید نیروی باطنی را دسته کم گرفته و عقل و دانش خویش را به گوشه ای گذاشته و برای خود بیچارگی و محدودیت فراهم کرده اید. خود را به شکل یک انسان با معنویت و دارای بزرگی و جلال مشاهده کنید تا به نیروی درونی خود آگاه باشید.
گذشته از آن این را هم بپذیرید که شما برای این متولد شده اید تا این واقعیت را بفهمید که بزرگی روح خود را باید آشکار و ان را از اسارتی که برای آن ساخته اید رها کنید.

::در هر زمان از زندگی این مطلب را آزمایش کنید که شما فقط به خود وابسته هستید!! نیروی باطن شما می تواند قدرت شگفت و معجزه گری را از خود رانشان دهد این نیرویی است که جلوی شکست شما را می گیرد و اگر شکست خوردید یقینا شما را از زمین بلند می کند و سرچشمه الهام شما می شود و درهای تازه ای را مقابلتان باز می کند ایده های جدید و بسیار خوبی را به شما می دهد و افق های تازه ای را در مقابلتان می گستراند و به شما ارامش خاطر و اسودگی و اسایش عطا می کند تنها چیزی که شما کسب کنید و داشته باشید همین نیروی درونی و باور کردن به ان است. تا بدین ترتیب بتوانید موفقیت ها و شگفتی های زندگی خود را مشاهده کنید.

 موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان

 نویسنده : آرزو رضوانی

 تاریخ انتشار :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.
مطلب پیشنهادی

اندیشه های مهم بلوغ

اندیشه های مهم بلوغ لذت روح و جسم میل جنسی و جاذبه عشق، هر دو …