خانه / مشاوره ازدواج / 6 نکته برای عشق ورزی به همسران

6 نکته برای عشق ورزی به همسران

6 نکته برای عشق ورزی به همسران

6 نکته برای عشق ورزی به همسران

خانم ها و آقایانی که در زندگی مشترک زناشویی موفق می شوند آدم های عجیب و غریبی نبوده اند آن ها هم انسان های معمولی بوده اند با بیان این دو جمله حتما می پرسید:
اگر اینگونه است پس چرا با وجود داشتن شزایط ظاهری و جسمانی یکسان برخی زن و شوهرها ناموفق عمل کرده و حتی کارشان به جدایی و طلاق نیز انجامیده است؟

نکته 1: اگر سعی می کنید به پاسخ سوال فوق برسید ما شما را راهنمایی می کنیم و به شما می گوییم زن و شوهرهای موفق خودشان به ابزاری موثر مجهز ساخته اند تا از دوره زندگی مشترک موفق و سربلند بیرون بیایند.

نکته2: آن ها در حقیقت در میان ابزار بسیار خود برای جذب و همراهی شوهر این قابلیت را داشته اند که توانسته اند. با استفاده از مدلی که همسر خودش می خواهد و به شریک و همسر زندگی خویش عشق بورزند.

نکته 3: معنای این حرف آن است که هریک از زن و مرد در خانواده موفق توانستند بفهمند که همسرشان از چه زبانی برای عشق ورزیدن و محبت دیدن خوشش می آید لذا در این زمینه گام برداشته اند.

نکته 4: اشتباه نشود آن ها برای این منظور سراغ یادگیری زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه،… نرفتند آن ها آنقدر قابلیت داشتند که در همان ابتدای زندگی مشترک توانستند زبان عشق ورزی همسر خویش را از طریق شناخت سلیقه ها و روحیه اش، شناسایی و در ان مسیر پیشتازی کنند.

نکته 5: با توجه به زیرکی و قابلیت این دسته از زن و شوهرها توانستند به قله کوه عشق همسر خود نزدیک و نزدیک تر شوند.

نکته 6: واقعا اگر می خواهید از امروز به بعد زن یا شوهر ایده آل برای همسرتان باشید در این زمینه گام بردارید. یعنی این که تلاش کنید جبران مافات کرده و در جهت رسیدن به روحیات و خواسته های درونی همسرتان تلاش نمائید بردارید تا بتوانید شما هم خانواده ای موفق را تشکیل دهید.

 موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان

 نویسنده : آرزو رضوانی

 تاریخ انتشار :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.
مطلب پیشنهادی

اندیشه های مهم بلوغ

اندیشه های مهم بلوغ لذت روح و جسم میل جنسی و جاذبه عشق، هر دو …