خانه / مشاوره ازدواج / معرفی یک هدیه جادویی به آقایان

معرفی یک هدیه جادویی به آقایان

معرفی یک هدیه جادویی و ارزان قیمت به آقایان

هر چند نکات گفته شده خطاب به شوهر است اما زنان نیز می توانند از روی تکلیف خود را در برابر شوهر بهتر متوجه شوند. زنان و شوهران نباید فراموش کنند که برای موفقیت در زندگی زناشویی باید در به کار بستن این نکات و دستورات سودمند، دانا و کوشا باشند.

یادآوری های کوچک 
بسیار پسندیده و به جا است که چند دقیقه از وقت خود را در اداره و سرکار صرف صحبت با خانم خود کنید با این روش محبت قلب و مهربانی همیشگی خود را نسبت به خانم خود جلب کرده اید اما به خاطر داشته باشید که اگر به خانم خود تلفن کنید تا از او بپرسید مثلا کت و شلوار شما را به خشکشویی فرستاده یا نه او فکر می کند که شما فقط برای انجام امور خود از همسرتان یاد می کنید، یادتان باشد این قبیل کارها را در زمان خداحافظی به عنوان یادآوری با همسرتان در میان بگذارید.

پیشدستی زیرکانه
وقتی حس می کنید که اوخیال خرید چیزی را دارد چقدر در روحیه تان موثر است اگر با فراست و کیاست مخصوص خود پیش دستی کرده و بگویید که خیال دارید ان چیز را برای او بخرید باعث می شود که همسرتان حس کند که همواره به فکر او هستید.

گردش های دوستانه 
همسر شما میل دارد که گه گاه با شما به گردش و تفریح برود و هرگز فکر نکنید چون خانم شماست و شب و روز با همدیگر هستید گردش ها رفتن های شبانه تنها و در نقاط خوش آب و هوا با همسرتان پس از چند سال زندگی با او بی مناسب و بی مورد است خانم شما همیشه از شما انتظار عشق ورزی دارد و یکی از دلخوشی های او این است که گاه گاه با شما به گردش و تفریح برود و حتی گردش خشک و خالی در خیابان و تماشای ویترین مغازه ها مایه دلخوش اوست. اما یادتان باشد که این کار با حوصله و علاقه و اشتیاق انجام دهید زیرا در غیر این صورت تاثیر عکسی دارد و زحمت و وقت خود را به هدر داده اید.
784372_526
به او گوش بدهید
:: به حرف های همسرتان گوش بدهید و بپرهیزید از این که وقتی خانم شما صحبت می کند شما ظاهرا ساکت و باطنا در خیالات و افکار خود غوطه ور باشید زیرا خانم شما بلافاصله متوجه می شود و اگر به حرف های خانم تان به دقت گوش کنید نتایج مفیدی به دست خواهد آمد. شما با این روش می توانید از روی حرف هایش او و افکارش را بهتر بشناسید.
:: عادت به گوش دادن به حرف های همسرتان در دل شما مهر و محبت او را پدید می اورد از این گذشته گاهی به نکات و مسایل پی می برید که ان ها را فقط باید از حرف های زنان آموخت زیرا انسان در هر چیزی که دقت کند و به هر چیزی که علاقه به خرج دهد سرانجام به نکات جالب توجهی که شایسته صرف وقت باشد دست خواهد یافت .

تاثیر گل بر روحیه زن
کار بسیار آسانی است که گران بهاترین چیزها را انسان به کمترین قیمت خریداری کند مقصود خریدن یک دسته گل است که قیمت کم اما ارزشی فراوان دارد و تاثیر فوق العاده ای در روحیه زن دارد از او تعریف کنید!! هیچ چیز قلب زن را سرشار از محبت و مهر شما و روح او را سرشار از رضایت نسبت به شما نمی سازد مگر این که از او پیش دیگران تعریف کنید. خانم شما میل دارد همه بدانند که شما از داشتن چنین زنی خوشبخت هستید و دلش می خواهد که شما همواره این خوشبختی را پیش پدر و مادر و اقوام و … ابراز کنید .
زن مردی را دوست دارد که دلیل عملی و محسوس عشق خود را نسبت به او نشان دهد! نه این که فقط ادعای محبت او را داشته باشد و عملا این معنی را ثابت کند یادتان باشد هرگز خطای همسرتان را پیش فرزندانتان بازگو نکنید حتی اگر فرزندان شما خطای مادرشان را یاداوری کردند شما باید ذهن بچه ها را از این بابت آسوده سازید و احترام مادر را در دل ایشان استوار کنید!!
1413714706282663_large
راه و رسم هدیه دادن به همسر
هدیه دادن باعث شادی و برقراری ارتباط دوستانه و صمیمی می شود هیچ کس در درستی این جمله شک ندارد!! ولی دقت در هدیه دادن مهمتر است، چون مثلا اگر شوهری ندانسته هدیه ای برای همسرش بخرد که مطابق سلیقه اش نباشد ممکن است جر و بحث بیهوده ای راه بیفتد اما دانستن جواب چند پرسش مهم و نه چندان دشوار از بروز دلخوری و رنجش جلوگیری می کند:

:: فکر کنید و ببینید چه چیزی برای همسرتان مهم است روز تولد ، سالگرد ازدواج و عید.. زمان هایی اند که اگر بی توجهی کنید و یادتان برود برایش هدیه بخرید ناراحت خواهد شد.

:: آنچه برای او مهم است به او هدیه دهید، نه چیزی که برای خودتان مهم است. مثلا همسرتان از بافتنی و بافتن نفرت دارد و اصلا بلد نیست ان وقت شما روز تولدش مجموعه ای بی نظیر از کتاب ها و فیلم های آموزش بافتنی با انواع و اقسام لوازم برایش بخرید چرا؟ چون خودتان دوست دارید لباس های دست بافت همسرتان را بپوشید و به همکارانتان پزبدهید مطمئن باشید که او بیشتر از بافتنی متنفر خواهد شد.

:: به دنبال هدیه ای ماندگار باشید!! یک راهش این است که وقتی دو نفری برای خرید می روید دقت کنید که او بیشتر به چیزهای اشاره می کند و درباره شان حرف می زند یا نگاهشان می کند به علاوه پیاده روی های دو نفره در دل های صمیمانه سخنان دلگرم کننده و مهربانی های همیشگی هدایایی هستند که نباید نادیده شان بگیرید.
نکته!! آقایانی که اقدام به خرید کادو برای همسر می کنند گاهی از اوقات به حواشی امر توجه کافی نمی کنند به طور مثال در انتخاب پوشش کادو دقت کافی نمی کنند یا در جعبه مخصوص قرار نمی دهند این موارد از دید تیز بین خانم ها هیچ گاه دور نمی ماند.

 موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان

 نویسنده : آرزو رضوانی

 تاریخ انتشار :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.
مطلب پیشنهادی

اندیشه های مهم بلوغ

اندیشه های مهم بلوغ لذت روح و جسم میل جنسی و جاذبه عشق، هر دو …