خانه / مطالب پزشکی / خوراکی های موثر در تقویت قوه باء

خوراکی های موثر در تقویت قوه باء

خوراکی هایی که در تقویت قوه باء دارای اهمیت است

خوراکی هایی که در تقویت قوه باء دارای اهمیت است یعنی ویتامین E  دارد.
ادویه غذا پیش از پیش مورد پسند عامه است و از همه بیشتر فلفل و نمک و میخک و جوز هندی و تخم غاز مصرف می شود که سه فقره اخری اثرش در قلوه ها و الات تناسلی شبهه ای ندارد، وانیل و زعفران و زنجبیل و زیره نیز بسیار طالب دارد و زنجبیل عمل مجرای پیشاب را تقویت و تنظیم می نماید.

ابگوشت های پرادویه در کار تقویت موثر است
میگو و سالاد ماهی و خاویار بیشتر از جنبه تقویت و تحریک شهوانی است. البته غذائیت نیز دارد انواع پسته از همین دسته است.     :: یکی از اجزاء پسته همیشه ماده ای است محرک شهوت باشد: مثلا پته جگر غاز که در بعضی کشورها بسیار طالب دارد در اصل نسخه خاص تقویت باء بوده است.
:: خوراک دیگری که معروف به والون کاردیال است معجونی است از قارچ و ماهی و ادویه دیگری که همه محرک شهوت است. مایعی که به نام سس موسوم است نه تنها برای تغییر ذائقه و خوشمزه کردن کباب و خوراک مصرف می شد بلکه تهیه ان مخصوصا جنبه تحریک و تقویت شهوانی منظور شده و همان مصرف را هم دارد، از همین نوع است کاری هندی که مانند ادویه به خورش می زنند و ان را تند و تیز می کند.

:: تخم مرغ_ غذائی است بین گوشت و سبزی که غذائیت ان معروف به انواع طرق تهیه و با خورش های دیگر جفت می کنند. در کتاب های تازه و کهنه که در باب کیمیای عشق تحریر شده همه جا از اثر شهوانی تخم مرغ تعریف می شود.
pic-22310-1452926001
:: مارچوبه_ که اثر روان کردن ادرار دارد در قدیم نیز معروف به محرک شهوت بوده است و یک نسخه فرانسوی تاکید می کند که ان را نباید شست یا زیاد پخت تا خاصیت ان محفوظ بماند، نسخه دیگری که منسوب به شیخ بغدادی است به قدری جزئیات را ذکر می کند که شنیدنی است هر که مارچوبه را پخته در روغن سرخ کند و با زرده تخم مرغ و ادویه بیامیزد و ان را بخورد، اشتها و میلش به مقاربت افرون شده و لذتی که از عمل می برد مزید می گردد..

:: سالاد_ که با مارچوبه و کرفس می سازند در قدیم ان را محرک شهوت می دانستند ولی در این عصر غذائیت ان بیشتر مورد نظر است عسل می باشد.

:: گوجه فرنگی یا تماته_ به علت شهرت انبه تقویت باء در بعضی بلاد به سبب عشق معروف است ولی این شهرت با علت غذائیت و اثر صحت بخش تماته است.

:: بهترین شربت گیاهی کاکائو و قهوه و چای است_ از نظر تحرک شهوانی کاکائو هیچ اثری ندارد و قهوه چون هر مخدر دیگری که به قلب اثر می کند قوای شهوانی را ضعیف می کند.
n00038038-b
پس از بیان خوردنی ها و نوشیدنی ها به دسته دیگری ازمحرکات می رسیم که محرکات خارجی می نامند و ان عبارت از استحمام، روغن مال، عطر و عرق های خوشبو است.
استحمامی که در کار الات تناسلی ذی اثر باشد وجود ندارد حتی رومیا نیز به خواص ابهای معدنی اشنا بودند.

:: ابهای معدنی_ که دارای ارسنیک باشد و یا خاصیت برق داشته باشد متداول است و فایده ان در کار الات تناسلی معروف است.
تداوی با اب سرد و غیره برای تقویت اعصاب هم اکنون مورد تصدیق اطباء است و چنانچه تیره پشت را با اب مخلوط به دوا مرتبا دوش دهند بسیار نافع است حمام لگن خاصره با اب سرد یا امیخته به عطریات بسیار قوت بخش است و برای شفای غنی تحریک شهوت تجویز می شود.

روغن های مالیدنی به دو دست تقسیم می شوند:
یک روغن هایی که بخود الت می مالند و غرض انست که در اثر خالش حساسیت مراکز تحریک دقیق تر شود و دیگر روغن هایی که خاصیت عطری دارد.

دسته اول: از داروهایی ترکیب می شوند که با تحریک الت موجب نعوذ می شود . روغن های دیگر برای استقامت داخلی می سازند. روغن های عطری شامل عرق های خوشبو و عطرهای مختلف است که ان را محرکات شامه می خوانند بعضی متخصصین عقیده مندند که اصولا رواج عطریات در اغاز برای تحریک شهوانی بوده است.

::معروف ترین محرک نباتی حششه الحمره و مهرگیا است. از حشیشه الحمره اتروپین می سازند که در طب مصرف بسیار دارد.
::مهمترین محرک گیاهی جدید یوهام بین است که از پوست درختی به همین اسم گرفته می شود و بومیان افریقا سالهاست به خواص ان پی برده اتواع ترکیبات ان را تهیه می کنند و در طب جدید این دارو معروفیتی بسزا دارد و ترکیبات ان برای تقویت مردی به کار می رود.

 موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان

 نویسنده : آرزو رضوانی

 تاریخ انتشار :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.
مطلب پیشنهادی

واریس     

 اب میوه و اب سبزی جات برای رگ های واریسی برای درمان صحیح رگ های …