خانه / مطالب پزشکی / خوردن و لیسیدن واژن (آلت تناسلی زن) از نظر پزشکی

خوردن و لیسیدن واژن (آلت تناسلی زن) از نظر پزشکی

خوردن و لیسیدن واژن (آلت تناسلی زن) از نظر پزشکی

اصلا دلیل خوردن و لیسیدن واژن و نقاط حساس بدن زن چیست! در بیشتر رابطه های جنسی معمولا آقایان بسیار سریع تر از زنان و شریک جنسی خود ارضاء می شوند، که این موضوع در بیشتر موارد باعث به وجود آمدن استرس زیاد در مردان، هنگام مقاربت و در نتیجه کاهش کیفیت رابطه جنسی بین شرکای جنسی می شود. معمولا بیشتر شرکای جنسی بعد از مدت کوتاهی به این نتیجه می رسند، زمانی یک رابطه جنسی برای هر دوی آن ها رضایت بخش می باشد که هر دوی آن ها در پایان رابطه ارضاء شوند.

بیشتر مردان بر این باورند که مشکل زود انزالی دارند و به همین دلیل است که نمی توانند به شریک زندگیشان یک رابطه جنسی رضایت بخش ارائه دهند. اما واقعیت این است در اکثر موارد مشکل زود انزالی مردان ریشه در مشکلات روانی آن ها و شیوه های غلط در هنگام نزدیکی دارد. بهتر است بدانیم در هنگام نزدیکی معمولا مردان بسیار زودتر و آسانتر از زنان تحریک می شوند و این موضوع یکی از دلایل اصلی زودتر ارضاء شدن مردان از زن ها است.

برای حل مشکل عدم هماهنگی زمان ارضاء بین شما و شریک جنسیتان تنها کافی است، او را نیز همانند خودتان در ابتدای شروع مقاربت بیشتر تحریک کنید. از این جهت، خوردن و لیسیدن نقاط حساس بدن زنان مانند لاله گوش، گردن، سینه ها و واژن می تواند در کاهش زمان ارضاء زنان نقش چشم گیری داشته باشد.

خوردن و لیسیدن واژن زن با رعایت نکات پزشکی باعث تحریک شدید وی در رابطه جنسی می شود. جدا از دیدگاه اسلامی، از نظر پزشکی به دلیل وجود عفونت های قارچی در واژن برخی از زنان که در بیشتر موارد در ابتدا بیماری بدون علائم در آنان است، خوردن و لیسیدن واژن زن توصیه نمی شود و بیشتر سعی می شود تا مردان را به خوردن نقاط حساس دیگر بدن زن مانند لاله گوش، گردن و سینه ها جهت افزایش تحریک و کاهش زمان ارگاسم در بانوان تشویق کرد.

همچنین در صورتی که از سلامت جسمی شریک جنسی خود مطمئن هستید می توانید با رعایت نکات اولیه پزشکی مانند حمام رفتن و شستشوی واژن با صابون و یا شامپوی بدن قبل از نزدیکی و یا استفاده از ژل آنتی باکتریال اقدام به خوردن و لیسیدن واژن نمائید.

شما دوستان عزیز می توانید جهت خرید کاندومخرید ژل و خرید اسپری به فروشگاه لوازم زناشویی مجاز بادکنک ها به آدرس www.badkonakha.com مراجعه نمائید، لازم به ذکر بوده تمامی محصولات موجود در فروشگاه مجاز بوده و دارای کد مجوز می باشند، که در قسمت توضیحات هر محصول در سایت ثبت شده و قابل مشاهده هستند، همچنین فروش این محصولات نیاز به نسخه پزشک نداشته و فروش آن کاملا مجاز بوده و به صورت OTC در دسترس همگان می باشد.

 موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان

 نویسنده : مدیر سایت

 تاریخ انتشار :

یک دیدگاه

  1. ممنون از مطلب مفیدتون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.
مطلب پیشنهادی

واریس     

 اب میوه و اب سبزی جات برای رگ های واریسی برای درمان صحیح رگ های …