خانه / مطالب پزشکی / حاملگی / شستشوی قلیایی و اسیدی واژن و تعیین جنسیت

شستشوی قلیایی و اسیدی واژن و تعیین جنسیت

شستشوی قلیایی و اسیدی واژن و تعیین جنسیت

شستشوی ترشحات قلیایی و اسیدی محیط واژن و تاثیر آن بر تعیین جنسیت

از آنجائی که دستگاه تناسلی زن نقش مهمی در انتخاب جنسیت جنین دارد دارای ترشحات شیمیایی مانند اسیدی و قلیایی می باشد. مثلا در یک دوره 28 روزه ترشحات محیط واژن اسیدی است و فقط در زمان تخمک گذاری حالت قلیایی به خود می گیرد و در زمان هایی که واژن حالت اسیدی دارد محیط آن مناسب برای اسپرم هایی است کروموزوم X (دختر) هستند که در صورت لقاح جنین دختر خواهد شد و در حالت قلیایی محیط واژن برای اسپرم هایی که دارای کروموزوم Y (پسر) هستند مناسب تر می باشد که جنین پسر خواهد شد.

به طور کلی محیط واژن در برخی از زنان دارای خاصیت اسیدی بیشتر است که ممکن است به نازایی یا عقیم شدن منجر شود چون در این گونه از زنان واژن برای پسردار شدن مناسب نمی باشد. در این گونه مواقع باید به شستشوی واژن پرداخت که این کار با محلول هایی که حالت قلیایی دارند انجام می شود.

طریقه شستشوی واژن

طریقه شستشوی واژن به این گونه است که قبل از نزدیکی باید محیط واژن را با محلول جوش شیرین قلیایی شستشو داد و یک قاشق سوپ خوری جوش شیرین را در یک لیوان آب جوشیده به وسیله تنقیه به داخل واژن ریخت تا محیط آن را از حالت اسیدی به قلیایی تبدیل کرد و با این کار خواسته مادرانی که فرزند پسر می خواهند را عملی سازد. اما برای دختر دار شدن باید نزدیکی تقریبا هشت روز بعد از شروع قاعدگی باشد، و تا سه روز مانده به زمان تخمک گذاری قطع شود. برای این کار باید محیط واژن را با یک قاشق غذاخوری محلول سرکه سفید که در آب کاملا حل شده قبل از نزدیکی شستشو دهید چون اگر در این وضعبت تماس جنسی انجام پذیرد محیط واژن برای اسپرم های دارای کروموزوم X (دختر) مناسب تر است چرا که محیط واژن از حالت قلیایی به حالت اسیدی تبدیل شده است. هدف از قلیایی یا اسیدی کردن محیط واژن این است که در شستشوی اسیدی محیط واژن برای اسپرم دارای کروموزوم X (دختر) که بزرگتر است و مقاومت بیشتری دارد آماده شود و در شستشوی قلیایی محیط واژن برای اسپرم دارای کروموزوم Y (پسر) سرعت بیشتری دارد آماده می گردد.

 موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان

 نویسنده : مدیر سایت

 تاریخ انتشار :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.
مطلب پیشنهادی

واریس     

 اب میوه و اب سبزی جات برای رگ های واریسی برای درمان صحیح رگ های …