خانه / مطالب پزشکی / آپاندیس / علت آپاندیس چیست و در کدام سمت بدن قرار دارد

علت آپاندیس چیست و در کدام سمت بدن قرار دارد

علت آپاندیس چیست و در کدام سمت بدن قرار دارد

آپاندیس چیست و کدام سمت است

آپاندیس (Appendix) روده کوچک زائدی است که در بدن انسان در طرف راست در انتهای روده کور قرار دارد و ورم آن دردناک و سبب ناراحتی زیاد است.

علت آپاندیس چیست

علت آپاندیس (Appendix) در زیاد خوردن غذاهای گوشتی و انواع خمیرهای نشاسته ای است که با فراط میخوریم و ناسازگاری این غذاها با هم تولید ترکیبات شیمیائی ناهنجاری کرده و علت پیدایش بیماری آپاندیس می شوند.

گوشت اگر نیم پخته باشد امراضی را ایجاد میکند که در ردیف آن ها آپاندیس (Appendix) قرار دارد. در گوشت سمی است به نام کاسترول که باعث پیدایش بیماری می شود، البته در صورتیکه زیاد و مدام خورده شود. ولی در گوشت خام این سم به مقدار زیاد زنده است، لذا از خوردن گوشت خام هر چقدر هم که کم باشد خودداری کنید چراکه خطرناک خواهد بود.

راه های درمان آپاندیس

تنها میوه هائی مثل آلو و سیب پخته و مخصوصا آب پرتقال به ضمیمه کمپرس های گرم و سرد از حمله و قانقاریا شدن آپاندیس (Appendix) جلوگیری می کند. این روش معالجه را با هوشیاری و اطمینان باید شروع کرد و ادامه داد.

کمپرس های گرم و سرد متناوب باید هر روز دو بار عمل شود و هر کدام یک ساعت طول بکشد و باید در این وقت به بیمار مبتلا به آپاندیس (Appendix) آب پرتقال و یا نارنگی زیاد و به عنوان غذا بویون آلو و پیاز پخته داد.

هر ساعت یک لیوان بزرگ آب پرتقال و یا یک فنجان بزرگ بویون آلو و یا سیب پخته به بیمار بدهید و در آغاز شروع معالجه، باید مقدار آنرا از کم شروع کرده و رفته رفته زیاد کرد.

 موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان

 نویسنده : مدیر سایت

 تاریخ انتشار :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثابت کنید ربات نیستید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

مطلب پیشنهادی

واریس     

 اب میوه و اب سبزی جات برای رگ های واریسی برای درمان صحیح رگ های …